Kurumsal

Kurumsal

Ticarette Güvenin Adresi

Deha malzemecilik San.Tic. A.Ş. olarak mobilya ve tekstil sektöründe 1999 yılında ticari faaliyetline başlamıştır. 1300’ün üzerinde ürün çeşidiyle her zaman kendini yenileyen genç ve dinamik bir ekibe sahiptir.

 

Firmamızın değişmez prensipleri: daima kalite, hizmet,zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı,  hizmette dürüstlük ve kalite prensibi ile çalışan Deha malzemecilik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 

Voys Amortisör; başta mobilya otomotiv ve diğer endüstriyel sektörlerin gazlı amortisör ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2004 yılında fizibilite çalışmaları bitirilerek yatırımına başlanmış, 2005 yılında ise seri üretime geçilmişltir. 14.000 m² açık alan üzerinde toplam 7000 m² kapalı alanda modern üretim hatları ile kısa zamanda sektörün önde gelen üreticileri arasına girmeyi başarmış ve marka olmuştur.

 

VOYS amortisör üretim tesislerinde 5 saniye/adet olan üretim hızı yeni yatırımlarla birlikte daha da aşağı çekilecektir. Yüksek kapasite, yeni teknoloji ve üstün makine gücünün üretici firma olan ve mobilya malzemeleri pazarında önemli yeri olan DEHA MALZEMECİLİK A.Ş. nin yurt genelinde ve yurt dışındaki etkin pazarlama ağı ile bütünleştirilmesi bugün ki yüksek payının yakalanmasında önemli olmuştur.

 

Üretilen gazlı amortisörler hammadde tedariğinden, üretim prosesine ve oradan da müşteriye uzanan zincirin her halkasında, toplam kalite ve sıfır hata prensibi ile tam otomatik PLC kontrollü tezgahlarda TSE ürün ve TÜV EN ISO 9001 sistem belgeli olarak üretilmektedir. Gazlı amortisörlerin kullanım alanlarının her alanda artması buna bağlı olarak da ürünün kullanım yerlerinin kritikliğine göre kalitesi hayati derece önemli hale gelmiştir. Merdiven altı ve ilkel şartlarda yapılan üretimlerin ve ürünlerin hali hazırdaki durumu VOYS Amortisörün tesisini kurma ve işletmede, çıtayı yükseltmesine en büyük sebeptir.

            

Arge ve teknoloji konusunda da çalışmalara devam edilmekte olup, faydalı model ve patentli ürünlerde tüketicinin hizmetine sunularak VOYS Amortisör sürdürülebilir büyüme stratejisine uyun olarak performansını hep yüksek tutacaktır.